Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Візитка школи

Дата: 14 грудня 2018 о 13:30, Оновлено 12 жовтня 2023 о 14:36

ВІЗИТКА
Сьомацького ліцею Хмільнцької міської ради

Школа - це мрії, надії, сподівання не лише дітей, а й батьків. Саме їх найбільше цікавить і тривожить, яким буде той перший крок у здобутті знань. Сучасні батьки, опікуючись майбутнім своєї дитини, хочуть не просто відвести її до найближчого школи, а шукають таку, в якій є всі умови для подальшого навчання і виховання, всебічного розвитку особистості; педагогічний колектив якої готовий виправдати їхні сподівання; зустрічатиме учнів з теплом, любов’ю, зацікавить різноманітними формами навчання, використовуючи сучасні інноваційні технології.

Саме таким навчальним закладом є наш ліцей, де зустрічають із відкритим серцем і доброю душею.

Сьогодні в школі отримують знання 119 учнів, в тому числі:
1-4 класи - 44 учні,
5-9 класи – 70 учнів,
10-11 класи - 15 учнів.

У кожного майстра є свої секрети, є вони, безперечно, й у нас. Перш за все – це наш дружній, талановитий, працьовитий колектив однодумців, який підтримує й продовжує традиції рідного навчального закладу.

Рівень педагогічної майстерності колективу досить високий:
учителів вишої категорії - 4;
учителів І категорії - 10;
учителів ІІ категорії - 1;
спеціалістів -1;
Мають педагогічні звання:
«старший учитель» - 5 чол.
Нагороджені нагрудним знаком “Відмінник освіти України” – 1 педагог.

Педагогічний колектив працює над науково-методичною темою: «Розвиток пізнавальної самостійності і креативних компетентностей учнів через проблемно-пошукову роботу».

Сьогодні школа – сучасний навчальний заклад, обладнаний згідно вимог часу комп’ютерами, мультимедійними комплексами, інтерактивними дошками.
У школі функціонують  комп’ютерний клас, кабінет фізики, кабінет біології, кабінет мистецтва, кабінет мови та літератури, спортивна зала, бібліотека, їдальня, шкільна теплиця.

Гарна матеріальна база – складова успіху, яка дає змогу впроваджувати в життя нові ефективні сучасні технології навчання: інноваційні, інтерактивні, проектні, тестові методики, педагогіку співробітництва й творчої співпраці вчителів, учнів та батьків, розвивати творчі здібності дітей.

Школа пишається своїми традиціями, адже саме вони дають нам змогу підтримувати зв'язок між минулим і майбутнім, пам’ятати хто ми й який слід маємо залишити після себе.

Дуже урочисто, тепло й душевно проходять традиційні зустрічі з воїнами-афганцями, учасникати АТО та ОСС, з гордістю і сумом беруть участь школярі у святкуваннях з нагоди Дня пам'ятті та примирення.

У навчальному закладі функціонує шкільне самоврядування - справжній мозковой центр, де народжуються нові ідеї, де учні отримують перші й такі необхідні навички управління, готуються до дорослого життя, вчаться бути справжніми патріотами й громадянами своєї країни.

Президент ліцею – учениця 11 класу Левчук Світлана

Роботу шкільного секретаріату чітко сплановано, діти беруть участь у розробці й проведенні багатьох заходів,  конкурсів, екскурсії до музеїв, поїздки по історичним місцям, трудові десанти.

Довіра й співпраця шкільного секретаріату та педагогічного колективу, проведення традиційних загальношкільних свят,  тематичних тижнів – складова нашого успіху.

У школі працює соціально-психологічна служба, основне завдання якої – забезпечення психологічного супроводу навчально-виховного процесу та соціального захисту школярів, профілактика шкідливих звичок та пропаганда здорового способу життя.

Ми намагаємося зробити школу школою радості, творчості, успіху, де можна творити, розвивати свої таланти й здібності.

Колектив навчального закладу сповнений амбітних планів, готовий до змін. Впевнені, що найсвітліші дні, інноваційні проекти ще попереду. Сподіваємося, що наші учні впишуть свої неповторні сторінки в історію школи, наповнять її життя новим змістом, відкриттями й перемогами.

Ми готові до співпраці й запрошуємо всіх до нашої шкільної родини!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.